GALWANIZER Sp. z o.o.
ul. Świdnicka 38
58-200 Dzierżoniów

tel. (+ 48 74) 832 48 30
fax. (+ 48 74) 831 17 60
email: biuro@galwanizer.pl

Wersja PolskaEnglish VersionDeutsch Version

Oferta usług z zakresu galwanizacji

Cynk to miękki metal o dość dobrej kowalności i srebrzystej barwie z błękitnym odcieniem; ma strukturę krystalograficzną o najgłębszym upakowaniu.

Powłoki cynkowe osadzane elektrolitycznie na żeliwie i stali są powłokami anodowymi, co oznacza że chronią one podłoże wskutek anodowego rozpuszczania się w ogniwie korozyjnym: Zn roztwór wodny Fe. Dodatkową ochronę stanowi szczelna warstwa produktów korozji oraz warstewki chromianowe wytworzone podczas pasywacji.

więcej »

Metalizacji podlegają różnorodne tworzywa, z których najbardziej rozpowszechnione są:

ABS (kopolimer akrylonitrylu, butadienu i styrenu), POLIAMID

więcej »

Srebro charakteryzuje się znakomitą przewodnością elektryczną i cieplną ( najlepszą ze wszystkich metali).

Posiada zdolność odbicia światła największą ze wszystkich metali i dla światła widzialnego wynosi ona 99%.

Srebro jest metalem szlachetnym, odpornym na działanie korozji w roztworach niezawierających substancji utleniających i kompleksotwórczych.

więcej »

Nikiel to przejściowy pierwiastek metaliczny wyróżniający się dużą twardością, kowalnością i charakterystycznym połyskiem. Metal ten posiada właściwości ferromagnetyczne, dość dobrze przewodzi ciepło i elektryczność. Struktura krystalograficzna niklu jest strukturą typu miedzi - regularna ściennie centrowana. Pod względem chemicznym nikiel jest podobny do żelaza, kobaltu, miedzi, metali szlachetnych.

Nikiel stosowany jest do ochrony stali przed korozją , ponieważ ma właściwości samorzutnego pokrywania się pasywną, tlenkową warstewką. Powłoki niklowe muszą być szczelne. W przypadku rys, porów, spękań pojawia się korozja wżerowa.

więcej »

Miedź to metal o barwie czerwonawej, który krystalizuje się w układzie regularnym.

Proces miedziowania stosuje się zarówno w celach ochronno-dekoracyjnych do osadzania miedzi jako jednej z wielowarstwowej powłoki (miedź-nikiel-chrom), jak i w celach technicznych.

więcej »

Cyna to srebrzystobiały, plastyczny i kowalny metal. W wilgotnym powietrzu nie podlega korozji (nawet w obecności związków siarki), w roztworach soli, w rozcieńczonych nieutleniających kwasach nieorganicznych.

Ze względu na właściwości lutownicze, powłoki cyny stosuje się powszechnie w przemyśle radio- i teletechnicznym. W przemyśle elektrotechnicznym stosuje się pokrycia cynowe dla ochrony przewodów miedzianych.

więcej »

Na życzenia Klienta:

  • montujemy,
  • konfekcjonujemy,
  • pakujemy towar w opakowania handlowe,
  • wykonujemy usługi loco magazyn Klienta,
  • zabieramy surowy towar i przywozimy gotowy w uzgodnionej ilości, asortymencie, żądanej jakości i we wskazane miejsce.
Logo Logo UE Unia dla przedsiębiorczych Certyfikat DEKRA Certyfikat IDCP Global Compact
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+